kandydatów

Etat Specjalista ds. zakupów i logistyki

Firma: Grinn sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Od 2008 r. w naszym biurze projektowym elektroniki skupiamy się na tym, co potrafimy najlepiej. Naszą specjalnością są zaawansowane technologicznie rozwiązania z zakresu elektroniki połączonej z systemami IT. Bazując na najnowszych technologiach realizujemy projekty dla globalnych marek, kompleksowo wspierając je od stworzenia koncepcji poprzez projektowanie do przygotowania produktu. Wierzymy, że zadaniem elektroniki jest dostarczanie rozwiązań, które dają nowe możliwości i ułatwiają codzienne działania. Dlatego wykorzystując nasze doświadczenie oraz najnowsze technologie z pasją podejmujemy największe wyzwania. Obecnie szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako Specjalista ds. zakupów i logistyki.

Specjalista ds. zakupów i logistyki
Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • Negocjacje z dostawcami oraz partnerami biznesowymi
  • Negocjacje cen zakupów i warunków dostaw
  • Nadzór nad procesem zamówień towarów – kontrola terminowości oraz jakości dostaw
  • Nadzór nad wewnętrzną bazą elementów – aktualizacja i uzupełnianie danych w systemie
  • Współpraca z zespołem projektowym oraz produkcją

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowany profil elektroniczny)
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Dowolny typ umowy
  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie nauki języków
Na podstawie przepisów Rozporzadzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zwiazku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy ze:

1. Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest GRINN Sp. z o.o. z siedziba we Wrocławiu, ul. Strzegomska 140a, 54-429 Wrocław, zwana dalej Spółka. Dane kontaktowe: tel. +48 71 716 40 99, e-mail: office@grinn-global.com.
2. Dane osobowe kandydatów do pracy sa przetwarzane w celu przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego, w tym oceny i wyboru najbardziej odpowiedniego dla Spółki kandydata na dane stanowisko.
3. Podstawa prawna przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy jest art. 6 ust. 1 lit. a, b lub f RODO - w zwiazku z postepowaniem rekrutacyjnym, w którym dana osoba uczestniczy.
4. Podmiotom danych przysługuja, na kazdym etapie rekrutacji, nastepujace prawa: dostepu do tresci swoich danych oraz prawo ich sprostowania, prawo do zadania usuniecia danych, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do własciwego organu nadzorczego - Prezesa Urzedu Ochrony Danych Osobowych.
5. Odbiorcami danych sa podmioty przetwarzajace dane osobowe w naszym imieniu, o ile jest to niezbedne w celu swiadczenia na nasza rzecz usług i wyłacznie w odpowiadajacym temu celowi zakresie, w szczególnosci dostawcy usług informatycznych.
6. Dane osobowe kandydatów do pracy przetwarzane beda przez czas niezbedny dla realizacji postepowania rekrutacyjnego.
7. Podanie przez kandydata do pracy danych osobowych w zakresie wynikajacym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbedne, aby uczestniczyc w postepowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych jest dobrowolne i bedzie oznaczało zgode na ich przetwarzanie przez Administratora.
8. W razie jakichkolwiek pytan lub watpliwosci zwiazanych z niniejsza informacja, prosimy o kontakt na adres e-mail: office@grinn-global.com.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 22-06-2021
Wyświetleń: 225