kandydatów

Etat Dyspozytor transportu samochodowego

Firma: Euroflex Poland Sp.zo.o. miejsce pracy: Wroclaw

Ogłoszenie numer: 4969160, z dnia 2021-06-18

Jesteśmy firmą transportową istniejącą na rynku od ponad 2 lat. Zajmujemy się przewozem towarów pojazdami pow. 3,5 tony po krajach Europy Zachodniej.

Dyspozytor transportu samochodowego

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wroclaw

Opis stanowiska

  • praca w systemie GPS-tracking i prowadzenie rozmów telefonicznych
  • planowanie i śledzenie tras dla kierowców
  • monitorowanie i koordynacja procesu transportowego
  • rozwiązywanie bieżących problemów, które pojawiają się podczas dostaw
  • prowadzenie dokumentacji i rejestru

Wymagania

  • znajomość geografii Unii Europejskiej
  • znajomość konwencji AETR (system pracy i odpoczynku kierowcy)
  • znajomość języków obcych
  • mile widziane doświadczenie w branży transportowej i dostaw międzynarodowych
  • dobra znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy

  • telefon służbowy
  • możliwość rozwoju kariery
  • praca w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • praca w przyjaznej atmosferze
  • wynagrodzenia uzależnione od przebiegu rozmowy rekrutacyjnej

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 18-06-2021
Wyświetleń: 230