kandydatów

Etat Technik Serwisu

Firma: Endress+Hauser Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Endress+Hauser to szwajcarski, światowy lider w obszarze aparatury kontrolno-pomiarowej oraz usług i rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej. W Polsce od 25 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania do: pomiaru przepływu, poziomu, ciśnienia i temperatury, analizy cieczy, a także rejestracji i cyfrowego przetwarzania danych, dla klientów z różnych gałęzi przemysłu. W naszej pracy jakość i innowacyjność produktu ma najwyższy priorytet, co odzwierciedla duża liczba patentów, jakie posiadamy.

Ewolucja zamiast rewolucji - to zasada, którą się kierujemy, a zyski są wynikiem dobrej pracy, a nie jej celem.

Do warsztatu we Wrocławiu, w którym dokonujemy napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych naszych produktów, poszukujemy kandydatów na

Technik Serwisu
Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • diagnostyka i naprawa apartatury kontrolno – pomiarowej
  • wzorcowanie.
Oczekiwania wobec kandydata:
  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane kierunki: elektronika, elektrotechnika, automatyka, mechatronika)
  • doświadczenie zawodowe na podobnych stanowiskach np.: serwisant, elektromechanik, elektromonter
  • umiejętność korzystania z dokumentacji (czytanie schematów), również w języku angielskim
  • znajomość elementów elektronicznych
  • obsługa elektronarzędzi
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie w testowaniu, naprawach oraz obsłudze urządzeń automatyki przemysłowej, telekomunikacji lub branż pokrewnych.
Kandydatom, którzy dołączą do naszego zespołu zapewniamy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w systemie 1 zmianowym, tylko w dni robocze
  • bardzo dobre warunki pracy (zaplanowany remont warsztatu w 2021)
  • dofinansowanie do obiadów w stołówce firmowej
  • opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych, ubezpieczenie na życie.