kandydatów

Etat Logistics Analyst

Firma: Elsen Logistyka Sp. z o.o. Sp. k. miejsce pracy: Wrocław

Grupa ELSEN jest międzynarodowym przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji na rynku. Firma działa z powodzeniem od ponad 150 lat na rynku europejskim. Z firmy transportowej staliśmy się nowoczesnym operatorem logistycznym zatrudniającym ludzi o najwyższych kompetencjach, śmiało spoglądających w przyszłość.

Logistics Analyst
Miejsce pracy: Wrocław
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Analiza bieżących usług transportowych Grupy w Polsce i Europie
  • Dostarczanie szerokiego zakresu analiz prospektywnych, retrospektywnych wspierających podejmowanie decyzji w różnych funkcjach Działu Obsługi Klientów i Logistyki
  • Prowadzenie do właściwych wniosków przygotowując analizy z różnych obszarów Logistyki
  • Wyszukiwanie oraz implementacja nowych rozwiązań w zakresie przewoźników
  • Budowanie długofalowych i partnerskich relacji z kluczowymi partnerami
  • Samodzielne pozyskiwanie danych na potrzeby przygotowanych raportów
WYMAGANIA
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży logistycznej min.1 rok,
  • Znajomość rynku przewoźników (warunek konieczny)
  • Umiejętność analitycznego i koncepcyjnego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym ( mile widziany język niemiecki)
  • Bardzo dobre posługiwanie się narzędziami pakietu MS Office
  • Wiedza na temat procesów dystrybucyjnych i logistycznych
  • Wykształcenie średnie , preferowane wyższe (logistyka, nauki ścisłe)
  • Dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
OFERUJEMY
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia
  • Codzienny kontakt z Oddziałami w Niemczech i Luksemburgu
Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Elsen-Logistyka Sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”