kandydatów

Etat Magazynier - Operator wózka widłowego

Firma: Gigroup - PL miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier - Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Nr ref.: 4754

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej - prowadzimy rekrutację na stanowisko:

MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

TWOJE ZADANIA:
•Transport wyrobów z produkcji na wyznaczoną lokalizację
•Nadawanie lokalizacji magazynowej paletom/wózkom z wyrobami
•Kontrola zgodności pakowania, kontrola etykiet
•Ewidencja pobrań z magazynu oraz z produkcji
•Dostarczanie niezbędnych komponentów na produkcję

WYMAGANIA:
•Doświadczenie w pracy w obsłudze wózka widłowego
•Uprawnienia UDT
•Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym (7-15, 15-23, 23-7)

NASZ KLIENT OFERUJE:
•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•Wynagrodzenie zasadnicze 24 PLN brutto/h + do 20% premii miesięcznej + 50% i 100% za pracę w godzinach nocnych
•Bogaty pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie, lekcje języka angielskiego, dofinansowanie do posiłków
•Fundusz socjalny, np. wczasy po gruszą, paczki świąteczne, pożyczki na preferencyjnych warunkach
•Realną możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
•Kompleksowe szkolenie wdrażające przed rozpoczęciem pracy
•Pracę w pozytywnej atmosferze w międzynarodowym środowisku
•Transport bezpłatny z Wrocławia, z okolic Bielawy, Dzierżoniowa, Kątów Wrocławskich i Smolca

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:
  • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
  • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.
  • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.