kandydatów

Etat Asystent Działu Sprzedaży

Firma: Organic Water sp z oo miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 4811925, z dnia 2021-06-14

Organic Water sp z oo

Jesteśmy nową firmą, która wprowadza na rynek innowacyjne napoje. Prowadzimy prace projektowe i badawczo rozwojowe nad kolejnymi produktami i technologiami. Współpracujemy z uczelniami i naukowcami z całego kraju. Nasze produkty zaprezentowane na targach GULFOOD Dubai spotkały się z dużym zainteresowaniem Klientów z całego świata.

Asystent Działu Sprzedaży

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Prowadzenie rozmów i korespondencji z Klientami firmy, prowadzenie dokumentacji projektowej.

Zarządzanie dystrybucją korespondencji w firmie oraz tworzenie baz danych o Klientach.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • swobodne posługiwanie się angielskim w mowie i piśmie (szczególny nacisk na rozmowy telefoniczne)
  • mile widziany drugi język (niemiecki, hiszpański)
  • biegła znajomość Office
  • prawo jazdy
  • doświadczenie: minimum to praktyki w firmie w przypadku osoby tuż po studiach, chętnie z CV wskazującym na zaangażowanie w dodatkowe aktywności (wolontariat, samorząd, NGO-sy)

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • laptop i komórka
  • możliwość rozwoju wraz z wzrostem firmy, możliwość awansu na Managera Rynku

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 31-05-2021
Wyświetleń: 227