kandydatów

Etat Zastępca dyrektora / Nauczyciel

Firma: Chuchaczek Przedszkole miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 4829091, z dnia 2021-06-14

Chuchaczek Przedszkole

Firma "Chuchaczek" Joanna Sławuska zajmuje się prowadzeniem Punktu Przedszkolnego Chuchaczek działającego na terenie  Osiedla Cztery Pory Roku, Jagodno we Wrocławiu.

Zastępca dyrektora / Nauczyciel

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Praca dla osoby z pasją i doświadczeniem(min.1rok) w pracy z dziećmi. Zarządzanie małym zespołem i wzięcie odpowiedzialności za przygotowanie grupki dzieci do podjęcia nauki w szkole.

Wymagania

  • odpowiedzialność, terminowość, dobry kontakt z dziećmi, komunikatywność,
  • umiejętność planowania i egzekwowania przygotowania do pracy od siebie i innych,
  • umiejętność tworzenia grafiku pracy dla zespołu,
  • dobra współpraca i koordynacja działań pomiędzy członkami zespołu, prowadzącymi zajęcia,
  • pozostawanie w kontakcie z rodzicami i zwierzchnikiem,
  • nie jest konieczne doświadczenie pracy w oświacie publicznej,
  • respektowanie wartości: szacunku, prawdy, piękna i wolności,
  • wykształcenie wyższe.

Oferujemy

  • pracę w kameralnym zespole nastawionym na zapewnienie dzieciom optymalnych warunków rozwoju,
  • możliwość współtworzenia placówki,
  • możliwość dzielenia się doświadczeniem  i realizacji swoich pomysłów,
  • korzystanie z doświadczenia innych także w prowadzeniu małej placówki,
  • elastyczne godziny pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i efektów pracy,
  • możliwość zatrudnienia: na umowę o pracę lub samozatrudnienia / preferowane,
  • szansa na sprawdzenie się w roli osoby zarządzającej bez ponoszenia ryzyka finansowego.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 31-05-2021
Wyświetleń: 234