kandydatów

Etat Doradca Klienta

Firma: Vega Fashion Group miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 4931002, z dnia 2021-06-13

VegaFashionGroup od 1996 roku jest wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem włoskich marek premium na terenie Dolnego Śląska.

Doradca Klienta

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Wymagania

Dołącz do nas, jeśli:

> Lubisz kontakt z ludźmi
> Jesteś osoba otwartą, uśmiechniętą i kreatywną o dobrej aparycji
> Chętnie angażujesz się w wykonywaną pracę
> Praca w zespole nie jest dla Ciebie problemem
> Obsługa Klienta jest dla Ciebie priorytetem
> Moda to Twoja pasja
> Znasz się na stylizacji i doradzaniu innym
> Masz doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy

Oferujemy:

> umowę o pracę
> możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
> pracę w dynamicznym zespole, wyjątkową atmosferę pracy
> atrakcyjny system premiowy
> Miejsce pracy: Wrocław

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 13-06-2021
Wyświetleń: 214