kandydatów

Etat Asystent / Asystentka ds. Kadr [rekrutacja online]

Firma: Contract Administration Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Contract Administration to jedna z największych polskich firm oferujących kompleksowe usługi z obszaru kadr i płac oraz rozwiązania technologiczne automatyzujące procesy kadrowo - płacowe. Jesteśmy obecni na rynku od blisko 30 lat i wciąż się rozwijamy. Zatrudniamy ponad 250 pracowników w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Obecnie do naszych zespołów jest poszukiwany:

Asystent / Asystentka ds. Kadr [rekrutacja online]
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Bieżące wsparcie pracy działu kadr
  • Pomoc przy realizacji prowadzonych projektów
  • Wspieranie zespołów w przeprowadzaniu analiz i badań rynku
  • Przygotowywanie raportów; opracowywanie prezentacji
  • Pomoc przy prawidłowym dekretowaniu dokumentów do systemu

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętności w zakresie efektywnej komunikacji, pracy w zespole i analizy danych
  • Motywacja do nauki i chęć rozwoju w obszarze kadr
  • Zdolność analitycznego i logicznego myślenia
  • Umiejętność wyciągania wniosków
  • Sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy (7-9/15-17)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
  • Rewelacyjną atmosferę w zespole
  • Pyszną kawę