kandydatów

Etat Kierownik Produkcji

Firma: Elanders Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Długołęka

Elanders Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Elanders Group działającego w kilkunastu państwach na kilku kontynentach.

W Polsce Elanders specjalizuje się w offsetowym druku rolowym, offsetowym druku arkuszowym oraz w druku cyfrowym w średnich i wysokich nakładach.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kierownik Produkcji
Miejsce pracy: Długołęka
Opis stanowiska:
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji,
  • Koordynowanie zleceń produkcyjnych i nadzór nad terminową realizacją zadań produkcyjnych,
  • Kontrola efektywności użytkowania zasobów technicznych i materiałowych,
  • Wdrażanie działań usprawniających, rozwiązywanie problemów,
  • Nadzór nad wdrażaniem nowych projektów produkcyjnych,
  • Kontakt z klientem.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne,
  • Mile widziana znajomość procesów produkcyjnych z zakresu druku cyfrowego,
  • Mile widziana wiedza z zakresu elektroniki i mechaniki,
  • Umiejętność planowania i kontrolowania produkcji,
  • Znajomość narzędzi zarządzania jakością,
  • Zdolności przywódcze z umiejętnością organizowania pracy zespołu,
  • Umiejętności analizowania, rozwiązywania problemów produkcyjnych, proponowania usprawnień,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego (lub języka niemieckiego) w stopniu komunikatywnym,
  • Odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Świadczenia socjalne
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w twórczej i przyjaznej atmosferze

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 27-05-2021
Wyświetleń: 225