kandydatów

Etat Kierownik Robót Elektrycznych

Firma: Biuro Inżynierskie CONVERT miejsce pracy: Wrocław

Biuro Inżynierskie Convert Tomasz Sawczyn Sp.J.

Poszukuje Kandydata na stanowisko:

Kierownik Robót Elektrycznych
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • Kierowanie i nadzorowanie robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót
  • Analiza zamówień materiałowych
  • Analiza harmonogramu i kontrola postępu robót
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP
  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie robót elektrycznych
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe - elektryczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń
  • Znajomość prawa budowlanego oraz praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność delegowania zadań
  • Prawo jazdy kat.B
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Interesującą pracę
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera i wyjścia integracyjne
  • Możliwość posiadania karty Multisport
  • Możliwość odbycia szkoleń
  • Niezbędne narzędzia pracy