kandydatów

Etat Manager restauracji

Firma: KOBE BEEF miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Ogłoszenie numer: 4773243, z dnia 2021-06-07

KOBE BEEF

Restauracja serwująca kuchnie amerykańską (lokalizacja: około 25 km od Wrocławia) poszukuje osoby na stanowisko menedżera do lokalu ok 500 m2.

Manager restauracji

Miejsce pracy: dolnośląskie / Jelcz-Laskowice

Opis stanowiska

Na przedstawione poniżej stanowisko poszukujemy osoby z doświadczeniem pracy w gastronomii.

Opis stanowiska:

  • Podstawowymi zadaniami menadżera będą:
  • kompleksowe prowadzenie obiektu i koordynowanie działań - odpowiedzialność za sprzedaż i marketing
  • organizacja i zarządzanie personelem
  • codzienny udział w życiu Restauracji oraz obcowanie z klientami firmy
  • odpowiedzialność za zamówienia bieżące produktów
  • raportowanie, w tym zgłaszanie własnych sugestii i spostrzeżeń
  • zapewnienie wysokiej jakości usług oraz dbanie o dobry wizerunek Restauracji
  • współpraca z biurem księgowym oraz wprowadzenie rozwiązań ułatwiających przepływy informacji oraz dokumentów
  • współpraca przy przedsięwzięciach mających na celu rozwój firmy
  • prowadzenie negocjacji z klientami grupowymi wraz z prowadzeniem szczegółowych ustaleń dotyczących projektów
  • nadzór nad podległym zespołem koordynatorów składającym się z Szefa Kuchni, Szefa Baru

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku menadżera restauracji
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność, kreatywność, entuzjazm i zaangażowanie
  • dobra organizacja własnej pracy, elastyczność
  • wysokie umiejętności interpersonalne i menedżerskie
  • orientacja na wyniki i realizacja założonych celów
  • przygotowywanie ofert handlowych i formułowanie odpowiedzi na zapytania ofertowe
  • znajomość rodzajów mięs i alkoholi (drinków i koktajli)
  • zamiłowanie do dobrego jedzenia
  • Rock and Roll we krwi

Oferujemy

  • czwartki z kaktusami
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź b2b
  • wynagrodzenie podstawowe + success fee za obroty lokalu
  • stabilne warunki zatrudnienia

Wynagrodzenie

Od 5000 do 12000 PLN

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-05-2021
Wyświetleń: 294