kandydatów

Etat Projektant produktu / Product designer

Firma: Zieta Prozessdesign sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Zieta Studio

Projektujemy i produkujemy obiekty luksusowe, funkcjonalne i estetyczne. Marka Zieta znana jest na świecie z ikonicznego stołka Plopp, luster Tafla czy stołów bionicznych G-Table. Nasze produkty dostępne są w wielu muzeach, galeriach i sklepach. Poszukujemy do Zieta Studio:

Projektant produktu / Product designer
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • Rozwój istniejących i nowych produktów, poszukiwanie rozwiązań
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji, rysunków, grafik, prezentacji
  • Aktywna współpraca z zespołem projektowym, marketingowym i produkcji
  • Planowanie i przydzielanie zadań, priorytetów
  • Tworzenie rysunków produkcyjnych
  • Wdrażanie produktu
Poszukujemy osoby:
  • Doświadczonej w projektowaniu i wdrażaniu produktów na rynek
  • Doświadczonej w planowaniu i prowadzeniu projektów
  • Potrafiącą tworzyć wizualizacje i prezentacje
  • Zainteresowanej współczesnym designem i sztuką
  • Odnajdującej się zarówno w pracy zespołowej jak i samodzielnej
  • Zdeterminowanej do dokańczania projektów
  • Łatwo przyswajającej  wiedzę na temat nowych technologii
  • Sketching jest dodatkowym atutem
Wymagana znajomość programów:
  • Rhinoceros + VRay + Grasshopper
  • Solidworks
  • Pakiet Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop)
  • jeśli korzystasz z innych programów to napisz z jakich
Oferujemy:
  • kreatywne środowisko i rozwój nowych kompetencji
  • praca z zaawansowaną i innowacyjną technologią FiDU
  • bezpośredni kontakt z technologiami, produkcją i prototypownią
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia
Prosimy o zamieszczenie adnotacji w CV o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Prosimy nazwać plik imieniem i nazwiskiem, z dopiskiem CV lub Portfolio. Im więcej o Tobie, tym lepiej.