Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
5

kandydatów

Etat Praca Planer Finansowy w niezależnej kancelarii Financial Trust Wrocław

Oferta pracy w firmie: Financial Trust Miejsce zatrudnienia: Wrocław


Financial Trust services&solutions to przede wszystkim zespół profesjonalnych doradców ds. inwestycji, kredytów i ubezpieczeń. Profesjonalizm dla nas oznacza długofalową pomoc w zarządzaniu aktywami i pasywami naszych klientów. Dlatego jako sieć kancelarii darzonych szczególnym zaufaniem klientów, nie zamierzamy walczyć o tytuł największego doradztwa w Polsce, ale o bycie najbardziej partnerską i kompleksowo obsługującą kancelarią finansową.

Inwestując w wiedzę konsultantów oraz kolejne narzędzia do profesjonalnej i systematycznej obsługi naszych klientów tworzymy nową jakość usługi doradztwa finansowego. Wewnętrzny system monitoringu bieżącej sytuacji klienta pozwala na ciągły kontakt na linii: Doradca – Klient. Dzięki temu i innym mechanizmom jesteśmy w stanie stale rekomendować odpowiednie ruchy finansowe.

Jesteśmy równocześnie pierwszą kancelarią finansową w Polsce posiadającą własny Market Ubezpieczeniowy. Narzędzie pozwalające na wybranie odpowiedniego do okoliczności zabezpieczenia z palety ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych oraz nieruchomości.

Stanowisko

Szukamy osób na stanowisko Planera Finansowego- jeżeli nie masz doświadczenia w czytaniu umów finansowych, robienia zestawień finansowcy, wiedzy na temat znajomości produktów bankowych- Damy Ci to w zamian za poświęcenie.

Jeżeli nie chcesz pracować na etacie to ogłoszenie jest dla Ciebie, jeżeli nie jesteś zdeterminowany nie aplikuj, jeżeli myślisz o zarabianiu poważnych pieniędzy damy Ci tą możliwość.

Wymagania

Od kandydatów nie wymagamy dużo jeżeli chodzi o referencje jesteśmy nastawieni na osobowość a nie na papier. Wymagamy dużo patrząc z prespektywy dzisiejszych realiów (chęci pracy), ponieważ wygamamy zaangażowania w wykonywaną pracę.

Ofertę kierujemy do studentów, pomożemy Ci ustalić grafik dopasowany do zajęć nawet dziennych.

Oferujemy

Jeżeli popatrzyłeś/aś w pierwszej kolejności na to co oferujemy a nie zerknąłeś/aś na to czego wymagamy zapraszamy wyżej

- profesjonalne szkolenia,

- wsparcie ze strony kadry kierowniczej,

- wysokie wynagrodzenia (PODSTAWA + PROWIZJA)

-pakiet atrakcyjnych szkoleń

-wsparcie w pracy– dział Call Center, program CRM dopasowany do potrzeb pracowników; efektywny marketing ; działy wsparcia sprzedaży

-komfortowe warunki pracy w nowoczesnych oddziałach w centrum miasta

-wyjątkową, partnerską kulturę firmy

-pracę w młodym, energicznym i kreatywnym zespole

-możliwość szybkiego awansu.

-telefon służbowy

Jeśli zamierzasz aplikować na stanowisko Planer Finansowy w niezależnej kancelarii w przedsiębiorstwie Financial Trust (lokalizacja: Wrocław ), to koniecznie powołaj się na nasz darmowy serwis ogłoszeniowy PracaWroclaw.pl.Pozostałe oferty pracy w firmie Financial Trust
Etat Planer Finansowy w niezależnej kancelarii w firmie: Financial Trust, Wybierz 14-07-2011
Etat Planer Finansowy w niezależnej kancelarii w firmie: Financial Trust miejsce pracy: Wrocław 14-07-2011
Etat Planer Finansowy w niezależnej kancelarii w firmie: Financial Trust, Wybierz 14-07-2011
Etat Planer Finansowy w niezależnej kancelarii w firmie: Financial Trust miejsce pracy: Wrocław 14-07-2011

« Powrót do strony kategorii
Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Data dodania: 14-07-2011
Wyświetleń: 860