kandydatów

Etat Android Developer

Firma: Mobile Wings miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska: Osoba na tym stanowisku bedzie odpowiedzialna za projektowanie, testowanie i wdrażanie oprogramowania Wymagania: - dobra znajomość Java - wysokie zdolności analityczne oraz umiejętność kreatywnego rozwiązania problemów - motywacja - dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie - komunikatywność - umiejętność pracy w zespole - znajomość OpenGL będzie dodatkowym atutem Oferujemy: - przyjazną i kreatywną atmosferę w pracy - możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego i rozwijania własnych umiejętności przy wsparciu ekspertów w danej dziedzinie - pracę przy tworzeniu gier i aplikacji Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: office@mobilewings.pl Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-06-2011
Wyświetleń: 1208