Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
0

kandydatów

Etat Praca Specjalista ds. administracyjnych w MPK MPK Wrocław

Oferta pracy w firmie: MPK Miejsce zatrudnienia: Wrocław

Praca w MPK Wrocław
Miejsce pracy: Wrocław
Numer referencyjny: S/ADM/04.2018

Zakres zadań:

# obsługa elektronicznego systemu kadrowego do ewidencji czasu pracy motorniczych /w tym ewidencja urlopów, absencji/;
# sporządzanie zestawień potrzebnych do naliczania wynagrodzeń pracowników;
# nadzór nad dokumentacją dot. badań lekarskich, szkoleń okresowych BHP i uprawnień;
# ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
# administrowanie wymaganej sprawozdawczości z zakresu prowadzonych spraw.

Wymagania:

# wykształcenie wyższe;
# minimum 1 rok doświadczenia w pracy biurowej;
# podstawowa znajomość przepisów prawa pracy;
# podstawowa znajomość ustawy o czasie kierujących;
# dobra znajomość pakietu MS Office;
# mile widziana znajomość systemu DPK Wieliczka;
# rzetelność i dokładność;
# dobre umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

# stabilne warunki zatrudnienia
# pakiet socjalny;
# możliwość rozwoju zawodowego.

Na stronie internetowej MPK dostępne są odpowiednie formularze aplikacyjne, które powinny wypełnić osoby zainteresowane ofertą pracy.

Jeśli zamierzasz aplikować na stanowisko Specjalista ds. administracyjnych w MPK w przedsiębiorstwie MPK (lokalizacja: Wrocław ), to koniecznie powołaj się na nasz darmowy serwis ogłoszeniowy PracaWroclaw.pl.