kandydatów

Etat PHP Developer

Firma: ALTIMI miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków: • Projektowanie, tworzenie, rozwój i utrzymanie oprogramowania • Zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania • Proponowanie i optymalizowanie rozwiązań • Sporządzanie i aktualizowanie dokumentacji technicznej Oczekiwania: • Min. 2 lata doświadczenia w PHP • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym • Wysokie umiejętności komunikacyjne • Chęć uczestnictwa w delegacjach zagranicznych kilka razy w roku (California) • Możliwość rozpoczęcia pracy od czerwca 2018 • Znajomość i Extjs i C mile widziane Oferujemy: • Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych • Współpracę z wiodącymi firmami z branży IT • Udział w ciekawych i prestiżowych projektach • Pakiet świadczeń dodatkowych • Pracę w miłej atmosferze • Wsparcie dedykowanego Specjalisty ds. Rekrutacji podczas procesu rekrutacji Zainteresowane osoby prosimy o przesłane CV za pośrednictwem przycisku "Aplikuj”, aplikacje powinny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji prowadzonego Altimi Solutions Sp. z o.o. Wyrażam zgodę Administratorowi Danych Osobowych na udostępnienie moich danych osobowych innym administratorom danych, w zakresie danych zwartych w CV niezbędnych do prowadzenia procesów rekrutacji. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli przekazywać Twoje dane do innych Spółek Altimi oraz do Klientów, dla których Administrator Danych świadczy swoje usługi w celu prowadzenie rekrutacji.” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Pozostałe oferty pracy w firmie ALTIMI
Etat STORAGE MIGRATION SPECIALIST w firmie: ALTIMI miejsce pracy: Wrocław 06-04-2018
Etat Junior Tester w firmie: ALTIMI miejsce pracy: Wrocław 23-11-2017

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 13-04-2018
Wyświetleń: 1675