Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
0

kandydatów

Etat Praca PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY TWA telecom Wrocław

Oferta pracy w firmie: TWA telecom Miejsce zatrudnienia: Wrocław

Przedstawiciel telefonii stacjonarnej poszukuje kandydatów na przedstawicieli handlowych.
Miejsce pracy : Wrocław

ZADANIA:

Sprzedaż usług alternatywnego – ciągle rozwijającego się operatora sieci telefonii stacjonarnej
Umawianie spotkań w siedzibie firmy i późniejsze ich finalizowanie.
Aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i małych firm.

OCZEKUJEMY:

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami
Zaangażowanie
Komunikatywność i kreatywność
Umiejętność organizowania własnej pracy
Sumienność i odpowiedzialność na powierzone zadania
Wysokiej kultury osobistej i miłej aparycji.
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + WYSOKA premia uzależniona od wyników)
Telefon służbowy.
Zarobki rzędu (1100 – 4000 PLN)
Premie i konkursy

Zapewniamy cykl szkoleń oraz wszelkie niezbędne narzędzia pracy.

Aplikacje : pkeszczyk@gmail.com

Jeśli zamierzasz aplikować na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY w przedsiębiorstwie TWA telecom (lokalizacja: Wrocław ), to koniecznie powołaj się na nasz darmowy serwis ogłoszeniowy PracaWroclaw.pl.