kandydatów

Zlecenie Kasjer / Sprzedawca – różne lokalizacje

Firma: InterKadra miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki: •Obsługa klientów sklepu, •Obsługa kasy i terminali płatniczych, •Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie, •Dbanie o czystość stanowiska pracy. Wymagania: •Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne, •Spostrzegawczość, skrupulatność, rzetelność, •Pozytywne nastawienie do klienta. Oferujemy: •Zatrudnienie w Agencji Pracy Tymczasowej Interkadra, •Bezpłatne szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku , •Elastyczny grafik (możliwość dopasowania dni i godzin pracy)! •Dla osób zainteresowanych możliwość nawiązania długofalowej współpracy, •Regularne wynagrodzenia, wypłacane w systemie miesięcznym, •Pracę również dla studentów. Kontakt: Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania aplikacji na adres praca.dolnyslask@interkadra.pl

Pozostałe oferty pracy w firmie InterKadra
Zlecenie Kasjer/ka w markecie spożywczym w Głogowie w firmie: Interkadra miejsce pracy: Głogów 30-03-2015
Zlecenie Magazynier – pracownik hali marketu Jelenia Góra w firmie: Interkadra miejsce pracy: Jelenia Góra 27-03-2015
Etat Kasjer/ka w markecie spożywczym Bolesławiec w firmie: INTERKADRA, Wybierz 24-03-2015
Zlecenie Kasjer – elastyczny grafik pracy w firmie: Interkadra miejsce pracy: Wrocław 18-03-2015
Etat Kasjer / Pracownik sklepu – ul. Krzemieniecka w firmie: Interkadra miejsce pracy: Wrocław 18-03-2015

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-12-2014
Wyświetleń: 1377