Zlecenie KASJER – PRACA NA WEEKENDY – ATRAKCYJNA STAWKA !!!! KRZYKI

Firma: INTERKADRA miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska pracy: -Obsługa klientów sklepu w zakresie prawidłowego naliczenia i pobrania należności za zakupione towary, -Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie oraz przekazywanie utargów do kasy głównej. Wymagania: -aktualna książeczka sanepidowska, -mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, -spostrzegawczość, skrupulatność, rzetelność, -umiejętność szybkiego liczenia, -pozytywne nastawienie do klienta. Oferujemy: -nie wymagamy doświadczenia, niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną gwarantujemy podczas bezpłatnego szkolenia przygotowującego do pracy na stanowisku kasjera handlowego, -dla osób zainteresowanych możliwość nawiązania długofalowej współpracy, -regularne wynagrodzenia, -możliwość dopasowania dni i godzin pracy. Jak do nas zaaplikować? -Mail: Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji w formie CV na adres praca.dolnyslask@interkadra.pl (w temacie maila prosimy o podanie nr ref ogłoszenia) -Spotkanie: Zapraszamy z aktualnym CV do Centrum Rekrutacyjnego przy ul. Rybackiej 9 we Wrocławiu (czynne od poniedziałku do piątku w g. 9:00 -16:00).

Pozostałe oferty pracy w firmie INTERKADRA
Zlecenie Kasjer/ka w markecie spożywczym w Głogowie w firmie: Interkadra miejsce pracy: Głogów 30-03-2015
Zlecenie Magazynier – pracownik hali marketu Jelenia Góra w firmie: Interkadra miejsce pracy: Jelenia Góra 27-03-2015
Etat Kasjer/ka w markecie spożywczym Bolesławiec w firmie: INTERKADRA, Wybierz 24-03-2015
Zlecenie Kasjer – elastyczny grafik pracy w firmie: Interkadra miejsce pracy: Wrocław 18-03-2015
Etat Kasjer / Pracownik sklepu – ul. Krzemieniecka w firmie: Interkadra miejsce pracy: Wrocław 18-03-2015

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-12-2014
Wyświetleń: 1267