kandydatów

Etat MAGAZYNIER

Firma: FITTING miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska: • kompletacja zamówień • przyjmowanie dostaw • przygotowanie towarów do wysyłki, • Załadunek i rozładunek towarów; • rozkładanie asortymentu na odpowiednią lokalizację w magazynie • wydawanie towaru • dbanie o porządek w magazynie • prowadzenie dokumentacji magazynowej • Udział w pracach inwentaryzacyjnych; • Zabezpieczanie towarów w magazynie. • inne prace magazynowe Wymagania: • dokładność, sumienność, odpowiedzialność, uczciwość • bardzo dobra organizacja pracy własnej • umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku • znajomość zagadnień magazynowych (w tym dokumentacji magazynowej) Oferujemy: • pracę w stabilnej firmie • umowę o pracę • dobrą atmosferę w miejscu pracy aplikacje prosimy wysyłać na : kadry@fitting.pl

Pozostałe oferty pracy w firmie FITTING
Etat kierowca samochodu ciężarowego, pomocnik montera w firmie: FITTING miejsce pracy: Wrocław 18-05-2015
Etat Kierowca Kat. C w firmie: FITTING miejsce pracy: Wrocław 24-04-2015
Etat Kierowca Kat. C w firmie: FITTING miejsce pracy: Wrocław 15-01-2015
Etat kierowca samochodu ciężarowego w firmie: FITTING miejsce pracy: Wrocław 08-08-2014

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-07-2014
Wyświetleń: 826